Baner reklamowy na każde warunki pogodowe (ogólny opis usługi)

Transparenty (banery) reklamowe są dzisiaj bardziej wyszukaną, wymyślną postacią plakatu. Podczas zestawienia baneru z plakatem, to właśnie baner (przeważnie wielkoformatowy albo PCV) cechuje się ponadprzeciętną odpornością na niesprzyjające warunki atmosferyczne, zdający prawdziwy test wytrzymałości nawet przy silnym wietrze czy gwałtownym deszczu. Oferujemy naszym Klientom rozwiązania poligraficzne w atrakcyjnej cenie, za nieduże pieniądze. Nasze produkty, których jakość biję na głowę konkurencję, jakość wykonania, która jest domeną naszej firmy. Firmy z doświadczeniem i długoletnią obecnością na rodzimym, polskim rynku reklamy oraz branży poligraficznej.

Reklama za pomocą baneru., warta każdej inwestycji, choćby tej najmniejszej:

Dzięki drukowi twardym solventem wydruk jest praktycznie niezniszczalny (niczym nieśmiertelny drukarski ślad, wypalony na materiale), jest również niemal całkowicie niepodatny na oddziaływanie na jego powierzchnię promieni słonecznych (UV), a także odporny na pozostałe czynniki pogodowe (niezależnie od tego, jaka aktualnie jest pora roku). Baner reklamowy wytwarza możliwość skutecznej wizualizacji, kreacji firmy w świadomości każdego odbiorcy oraz produktu, sukcesywnie i wyraźnie, wzmacniając zasięg prowadzonych działań marketingowych,
Umiejscowienie oczek, czyli miejsc przeznaczonych do ich zamocowania co 40 cm, gwarantuje trwałą oraz niesamowicie stabilną reklamę, która z powodzeniem będzie służyła -długimi latami użytkowania.

Rozwój drukarstwa w siedemnastowiecznej Anglii

Wszystkie materiały drukujemy na urządzeniach z serii Mimaki, nasze maszyny mające w szerokości do 160 cm oraz posiadające Rolang o szerokości obszaru zadruku do 130 cm, oraz co istotnie ważne- drukujemy na maszynie HI JET, ploterze, dzięki któremu szerokość zadruku wynosi aż do 320 cm w pojedynczym kawałku/ fragmencie.

Ceny wydruku rozpoczynają się już od 25 PLN.

Obecne, w codziennej świadomości konsumenckiej oraz świadomości przedsiębiorców,
baner reklamowy jest to często produkt będący nieodzownym (niezbędnym) wyposażeniem w każdej firmie, integralną częścią firmowej wizytówki..